Автор: liver Категория: Спорт
Прочетен: 464 Коментари: 0 Гласове:
0

Рафа Бенитес изригна: Реферът не ни даде чиста дузпа image
Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес заяви след загубата с 0:1 от Арсенал, че реферът е трябвало да отсъди дузпа в полза на "червените" в добавеното време на дербито заради игра с ръка на халфа на лондончани Франсеск Фабрегас след фаул, изпълнен от лидера на мърсисайдци Стивън Джерард. "Ситуацията беше много ясна. Невероятно е, че реферът не даде дузпата, мисля, че играта с ръка бе очевидна. Но аз мисля, че трябва да анализираме не само една грешка, но и самия мач. През второто полувреме търсехме гола и мисля, че можеше да вземем поне точка", коментира испанският специалист.

Ливърпул все още е на четвърто място в класирането на Премиър Лийг, като "червените" имат 44 точки - колкото и петия Манчестър Сити. "Гражданите" обаче са с два мача по-малко. Арсенал е трети с 52 точки, а лидер е Челси с 58, пред Манчестър Юнайтед с 57.